Referencje

Czechosławy 2014 rozdane!
             
Podczas piątej Gali Czechosławów, która odbyła się w Czechowicach-Dziedzicach w dniu 25.04.2014r. firma BOMATUR Sp.J. została uhonorowana Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.
 
Nagroda została wręczona przez  Jerzego Buzka,  byłego premiera i byłego przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. 
 
  
 
  
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Dyplom Marszałka Wojewódzctwa Śląskiego
 
 
 
 
 

 
 
Konkurs Gepardy Biznesu 2011www.gepardybiznesu.pl
 
 
 
         
 
 

 
 
W dniach 19.06 – 26.06.2011r. uczestniczyliśmy w wycieczce Norwegia-Fiordy, zorganizowanej przez Biuro Podróży „Rainbow Tours”. Autokar był z firmy „Bomatur”, a za kierownicą zasiadali panowie: Marek Danko i ł Jędrzejas.
 
Spotkaliśmy się z Panami w Poznaniu. Już pierwszy kontakt wzbudził sympatię˝, zaufanie – uśmiechnięci, życzliwi, służący pomocą, udzielający wszelkich informacji, dowcipni – i tacy byli przez całą trasę naszej wycieczki. Pan Paweł Jędrzejas – bardzo dobry kierowca, płynnie prowadził autokar, opanowany, natomiast pan Marek Danko – to mistrz kierownicy. Pokazał swoją klasę na tej najtrudniejszej trasie. Wspinaliśmy się drogą pełną serpentyn na wysokości 1500 m. n.p.m. w jakże trudnych warunkach – deszcz, mgła. I trasa zw. „Ścianą Troli” – zygzaki i znów te same warunki atmosferyczne. A przecież nie byliśmy sami na tej drodze, trzeba było wyminąć również inne autokary. I w tych jakże ekstremalnych warunkach czuliśmy się bezpieczni, wiedzieliśmy, że nic złego nas nie spotka. W drodze powrotnej, w Poznaniu, dołączył do nas p. Sławomir (nie znamy nazwiska), również wspaniały kierowca, uśmiechnięty, który dowiózł nas do Opola.
Szanowni właściciele „Bomatur-u” – macie wspaniałych kierowców, ogromne brawa dla Waszej Firmy, ale i dla Panów kierowców. życzyli byśmy sobie zawsze jeździć z takimi mistrzami kierownicy jak i Firmą. A informacja na wizytówce o najwyższej jakości klasy autokarów, w trasie to potwierdziła. 
 
Brawo! Brawo! I bardzo dziękujemy. Do miłego, ponownego spotkania na turystycznych szlakach.

I.Z. Ślusarczykowie

_______________________________________________________________________________________________________________

 
 
Z wielką przyjemnością pragnę podziękować za profesjonalizm i wyjątkowość kierowców, którzy szczęśliwie zawieźli naszą grupą na Beatyfikacją J.P II. Panowie Marcin i Sławek byli zawsze wobec każdego uprzejmi i pomocni, nigdy nie pozostawali obojętni na prośby pasażerów i w miarę możliwości starali się adekwatnie do nich ustosunkować, tak by każdy był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany. Autokar bez najmniejszych zarzutów, zawsze wysprzątany oraz bardzo wygodny. Płynna jazda, wiele żartów, ciągły uśmiech na twarzach to wszystko sprawiło, iż podróż stała się bezpieczna, miła i bardzo przyjemna. Panowie Sławek i Marcin świetnie znali drogi jak i miejsca, po których przyszło nam się poruszać i z wielkim zaangażowaniem pragnęli nam przekazywać ciekawostki i informacje na ich temat. Nie da się ukryć, iż zostało to odebrane bardzo pozytywnie przez wszystkich uczestników pielgrzymki. W/w Panowie swoje powinności wykonywali bez zarzutów, a wręcz można pokusić się o stwierdzenie, że z nutką poświęcenia. Wszystko to zostało dostrzeżone przez pasażerów i dlatego kierowcy darzeni byli dużą sympatią˝. Szkoda, że czas tak szybko ucieka, gdyż chwile spędzone w tak miłym towarzystwie były naprawdę wyjątkowe.  
                                                                             Dominika K.
 
_______________________________________________________________________________________________________________
 
Witamy, 14.05.1011r odbył się wyjazd: Grecja Antyczna Przygoda! I chciałam w imieniu moim i
moich rodziców podziękować bardzo kierowcom panu Krzysiowi
i panu Kazimierzowi za bardzo miłą atmosferę w czasie wycieczki do Grecji, robienie pysznej kawy oraz bardzo
ostrożną jazdę! Pełne zaufanie do tych kierowców. Każdemu można ich polecić! Mało kiedy można spotkać taką ekipę, która
rozumie się wręcz bez słów! Pełen profesjonalizm! Również dziękujemy pani pilotce Renacie Orkisz!
Bardzo dziękujemy.
Agnieszka, Stanisława i Bogusław Baran Myślenice!
 
_______________________________________________________________________________________________________________
 
W imieniu  swoim i turystów podróżującym Pana autokarem marki Setra do miejscowości Persolana we Włoszech  w dniach od 04.03.2011 do 13.03.2011 chciałbym bardzo Panu firmie podziękować za bardzo wysoki standard autokaru. Chciałbym na Pana ręce złożyć również moc podziękować dla dwóch wspaniałych ludzi zatrudnionych w Pana Firmie tj. Pana Jacka i Pana Tomasza, którzy kierowali naszym autokarem. Swoje czynności wykonywali profesjonalnie, a kierowanie przez nich pojazdem sprawiało, że wszyscy czuliśmy się bezpiecznie jak w domu. Panowie Ci wprowadzili wspaniałą atmosferę i sprawili, że jazda bardzo szybko nam minęła. Posiadając odpowiednia wiedzą i doświadczenie udzielali nam wszelkich rad poza pojazdem i sprawili, że wszyscy bez wyjątku ich polubiliśmy. Na podstawie powyższych spostrzeżeń widzę, że Panu nie tylko  zależy na szybkim i sprawnym transporcie, ale również na odpowiedniej atmosferze. Gratuluję zatrudnienia takich osób.
Z całą Pewnością organizując wycieczki czy też wczasy będę korzystać z Pana firmy oraz przekażę moim znajomym moje korzystne doświadczenia.

                                                                                    Turysta Dariusz Szastak
 
_______________________________________________________________________________________________________________
 
16 maja wróciłyśmy z wycieczki Włoskie Vademecum organizowanej przez Rainbow Tours, bardzo serdecznie chciałyśmy podziękować kierowcom: Maćkowi i Sebastianowi. Ich profesjonalizm, cierpliwość i wyrozumiałości zasługują na jak największe uznanie.
Gratulujemy wspaniałych pracowników!!! 
Pozdrawiamy
Joanna Urbańska, Agnieszka Andraszek
 
___________________________________________________________________________________________________
 
Witam serdecznie w dniach od 2 - 11.04.2011 uczestniczyliśmy w imprezie zorganizowanej przez Firmę Rainbow Tours na " Dalmatyńskiej Eskapadzie". którą obsługiwała Państwa firma "BOMATUR" reprezentowana przez dwóch fantastycznych kierowców Pana Marka  i jego zmiennika.
Wielkie uznanie dla profesjonalizmu i umiejętności obu Panów, dostarczali nam dobrego humoru i wspaniałej atmosfery, podczas całego naszego pobytu. Na ręce Waszej Firmy składamy uznanie za dobór tak wspaniałych pracowników.
Z poważaniem turyści z Warszawy.

_______________________________________________________________________________________________________________

"... jestem pilotem wycieczek i w dniach 19-23.03.2011 miałam przyjemność współpracować z Piotrem Cebo i Marcinem Musiał podczas wycieczki do Brukseli. Chciałam podziękować i pogratulować tak WSPANIAŁYCH pracowników. Ich poczucie humoru, wysoka kultura osobista, perfekcjonizm...to wszystko było godne podziwu oraz sprawiło, że podróż stała jest przyjemna, szybka i bezpieczna."/29.03.2011/
P.S. w czerwcu na tej samej trasie poproszę o taki sam skład.
Sylwia Czekaj


"... W imieniu swoim i współpasażerów chciałabym serdecznie podziękować i równocześnie pogratulować Państwa firmie Profesjonalizmu. Zarówno autokar, jak również Panowie kierowcy reprezentowali najwyższy poziom ! ! ! Chciałabym również podziękować i pozdrowić Panów kierowców - Marcina i Piotra (mimo iż nie są na co dzień zmiennikami, rozumieli się bez słów i tworzyli naprawdę zgrany zespół), którzy sprawili, że ta długa podróż była przyjemnością." /24.03.2011/
Beata


"... Serdecznie dziękuję kierowcom Waszej firmy, panom Piotrowi Cebo i Marcinowi Musiołowi, za profesjonalizm, który w połączeniu z poczuciem humoru i życzliwością pozwolił nam bezpiecznie i przyjemnie odbyć podróż do Londynu w dn.11-16 marca 2011." /16.03.2011/
Barbara Kurek


"... Panie Prezesie w imieniu turystów korzystających z usług Pana Firmy chciałby serdecznie i mocno pogratulować Panu taboru, którym Pan dysponuje. Grupa turystów podróżująca Pana Autokarem marki Setra do miejscowości Persolana we Włoszech w dniach od 04.03.11 do 13.03.11 uważa, że usługi Pana firmy dają gwarancję bezpieczeństwa i bardzo dobrej atmosfery. Szczególnie chciałbym złożyć na Pana ręce podziękowania dla kierowców Pana Jacka i Tomasza, którzy nie tylko kierując autobusem zachowali wszelkie zasady ostrożności przez co czuliśmy się bezpiecznie, ale również swoim zachowaniem wprowadzali atmosferę życzliwą każdemu. Posiadając dużą wiedzę, doświadczenie pomagali nam w każdej sytuacji również poza pojazdem co był dla nas bardzo korzystne. Na podstawie powyższych spostrzeżeń widzę, że nie zależny Panu tylko na szybkim i sprawnym transporcie ale dba Pan również o atmosferę. za to wszystko Panu bardzo dziękujemy i zawsze podczas organizowania wycieczek i wczasów będę korzystał z usług pana Firmy." /14.03.2011/
Dariusz Szastak


"... Dziękujemy za profesjonalną obsługę, kulturalnych kierowców i dobre autokary na oba terminy. Współpraca z Bomaturem, to przyjemność. " /28.02.2011/
Anna Kowalik


"... Jestem pilotem wycieczek i ostatniego Sylwestra 2010/2011 miałam przyjemność realizować z Waszym biurem, z kierowcami Jackiem i Tomkiem. Był to Sylwester w Paryżu zorganizowany przez B.P. "Index". W tej chwili coraz więcej biur przewozowych dba o swoją markę i zatrudnia kierowców profesjonalnych, dbających o prezencję, znających trasy i miasto oraz dbających o czystość autokaru. To wszystko oczywiście także cechowało panów Jacka i Tomka. Dodatkowo tryskali humorem i przekazywali mnóstwo dobrej energii. Zaskoczyli mnie ogromną życzliwością i cierpliwością wobec pasażerów, wręcz miałam wrażenie, jakby nie znali słowa "nie". Na dodatek przygotowali własny program kulturalno - rozrywkowy (filmy, muzyka, zdjęcia) i tak rozbawili grupę, że co niektórzy stwierdzili, że przy autokarze jest o wiele lepsza zabawa niż na Polach Elizejskich. Bardzo dziękuję Panom za bardzo miłą współpracę, dzięki której praca stała się przyjemnością. " /14.01.2011/
Julita - Gdynia


"... Serdeczne podziękowania składam bardzo miłym kierowcom grupy szwajcarskiej - wyjazd organizowany przez Rainbow Tours. Dość często podróżuję autokarami i przyznam szczerze, ze po raz pierwszy spotkałam się z tak wyjątkowym profesjonalizmem i odpowiedzialnością ze strony kierowców. Do tego zawsze uśmiechnięci, życzliwi, eleganccy, z poczuciem humoru, punktualni, czyściutki autokar. Podróż w takim towarzystwie, to prawdziwa przyjemność." /02.11.2010/
Małgorzata


"... Chciałabym serdecznie podziękować za obsługę autokarową zeszłotygodniowego wyjazdu do Brukseli. Mimo początkowych obiekcji związanych ze zmianą firmy przewozowej, byłam pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem Bomaturu. Proszę serdecznie pozdrowić kierowców, Panów Tomka i Krzysia, którzy pokazali prawdziwą klasę w prowadzeniu autokaru jednocześnie troszcząc się o wygodę podróżujących. Dzięki Państwa pomocy nasza wycieczka przebiegła w miłym i bezstresowym nastroju." /05.10.2010/
Daria Orlik
Asystentka Posła


"... Pragnę złożyć serdeczne podziękowania firmie przewozowej Bomatur. Mieliśmy przyjemność podróżować Waszym autobusem w dniach 18.09-27.09.2010 po Włoszech. Była to wycieczka objazdowa, gdzie każdego dnia Państwa kierowcy oprócz wyśmienitej jazdy podawali i ładowali Nam bagaże, zawsze z uśmiechem profesjonalnie i rzetelnie. Gratulacje dla firmy za prace z oddanymi ludźmi (Wojtek, Wiesław). Życzymy dalszych sukcesów i szerokiej drogi." /28.09.2010/ Beata, Jola


"... Witam serdecznie. W dniach 09-20.09.2010 uczestniczyłyśmy w wycieczce organizowanej przez biuro KORMORAN do Hiszpanii. Autobus Bomaturu na wyjezdzie odrazu prezentował się jak należy, kierowcy zreszta też. Pan Tomasz oraz Pan Stanisław są to kierowcy z których inni powinni brać przykład. bardzo kulturalni odpowiedzialni oraz śmieszni... Z takimi kierowcami można jechać na koniec świata." /24.09.2010/ pasażerki z Dobrodzienia


"... W dniach 21-30 sierpnia br. uczestniczyłam w zorganizowanej przez biuro podróży Rainbow Tours "dalmatyńskiej eskapadzie" - 10-dniowej wycieczce objazdowej po Chorwacji oraz Bośni i Hercegowinie. Pragnę podziękować Państwu za komfort jazdy, jaki zapewniła uczestnikom wycieczki Państwa firma. Jednocześnie proszę uprzejmie o przekazanie Panom Kierowcom (o ile dobrze pamiętam - Panu Darkowi i jego zmiennikowi) serdecznych pozdrowień i podziękowań za bezpieczne przejazdy, wyśmienite kawy i poczucie humoru. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będę miała okazję spotkać się z ich profesjonalizmem na bałkańskich trasach. " /08.09.2010/ Anna Łukasik


"... Chciałabym pogratulować Waszej firmie wspaniałych kierowców - pana Krzysztofa i pana Darka. Uczestniczyłam w wycieczce Dalmatyńska Eskapada dla wygodnych w dniach 20-30.08.2010 organizowanej przez Rainbow Tours. Wielkie uznanie dla profesjonalizmu i umiejętności obu Panów. Mimo, że drogi w Chorwacji są wyjątkowo niebezpieczne, mając tak wspaniałych kierowców, uczestnicy wycieczki czuli się bezpiecznie i mogli skupić się na podziwianiu wspaniałych widoków. Poza tym obaj Panowie są przesympatyczni i zawsze uśmiechnięci. Mimo, że całej organizacji wycieczki można wiele zarzucić, to o kierowcach można mówić tylko w samych superlatywach. Super, gratuluję. Autokar też bardzo wygodny i komfortowy. " /07.09.2010/ Ewa Pionk


"... W imieniu całej grupy chciałbym podziękować za bezpieczną jazdę wspaniałym autokarem, a w szczególności za dobór kierowców. Bardzo podobała nam się jazda pana Adama, który prowadził od Znojma. Mieliśmy już kiedyś przyjemność jazdy z panem Adamem. Jeździ szybko, bezpiecznie, bardzo rozważnie i kulturalnie. W przyszłości na pewno skorzystamy z usług tak solidnej firmy." Zadowoleni klienci


"... W dniach 24-30.07.2010 uczestniczyłam w bajecznej wyprawie do Szajcarii. Chciałabym pogratulować firmie Rainbow Tours i współpracującej firmie przewozowej Bomatur za profesjonalne zorganizowanie wycieczki.
Podziękowanie kieruje do naszego przewodnika pana Michała Woźniaka, bez którego nie było by tego wycieczkowego czaru i uroku, który towarzyszył mi przez wszystkie dni wyjazdu. Dziękuje za profesjonalizm, wiedzę którą w sposób niesamowity przekazywał, ogromne zaangażowanie oraz spełnianie rzeczy niemożliwych na zaraz a cudów troszkę później. Nie było dla p. Michala rzeczy nie do spełnienia.
Oczywiście nie było by tego cudownego wyjazdu bez panów kierowców Darka i Józefa, którzy bezpiecznie i profesjonalnie wykonywali swoje obowiązki. Zawsze uśmiechnięci i życzliwi z mega cierpliwością spełniali zachcianki herbaciano - kawowe. Można też było na nich liczyć w różnych innych ważnych dla mnie sprawach.
Proszę przekazać ode mnie serdeczne pozdrowienia dla Chłopaków, którzy sprawili, że mój urlop stał się tak cudowny. Bardzo dziękuję !!!
Gratuluje wspaniałych pracowników. " /03.08.2010/ Daria z Poznania


"... W dniach 3-9 lipca 2010 roku miałam przyjemność uczestniczyć w wycieczce autokarowej organizowanej przez biuro podróży Rainbow Tours "Włoski niezbędnik dla wygodnych". Tą drogą chciałam podziękować za fachową obsługę transportową i profesjonalizm. Autokar spełnił wszelkie oczekiwania, a szczególne podziękowania kieruję na ręce panów kierowców, pana Franciszka i pana Pawła, którzy godnie reprezentowali Firmę." /16.07.2010/ Alicja z Radomia


"... List pochwalny dla p.Roberta i p.Marka
Po skonsultowaniu się z pielgrzymami wyjazdu do Rzymu w dniach 17-25.06.2010 r. chcieliśmy powiedzieć, iż byliśmy na niejednej dłuższej pielgrzymce i jak dotąd nie spotkaliśmy się jeszcze z tak wielką życzliwością, opanowaniem i optymizmem jak ze strony p.Roberta i p.Marka. Swoim poczuciem humoru stworzyli oni sympatyczną atmosferę w czasie jazdy, służąc pomocą i ciesząc nas swoją radością.
My, pielgrzymi chcieliśmy pogratulować waszej firmie tak solidnych, uprzejmych i jedynych w swoim fachu kierowców. Pragniemy podziękować Wam za bardzo miłą obsługę podczas naszego pielgrzymowania. Na ręce firmy „Bomatur” składamy uznanie za wielki profesjonalizm, optymizm, kulturę osobistą i takt względem nas. To naprawdę wielki powód do radości mieć w posiadaniu tak wspaniałych i oddanych pracowników, którzy swoim zachowaniem czy też postawą potrafili wzbudzić zaufanie w naszych sercach.
Z całego serca dziękujemy, że dowieźli nas bezpiecznie do domu. Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazje i przyjemność pielgrzymować z państwa firmą jak i z p. Robertem i p. Markiem. Gratulujemy tak wspaniałych kierowców. " /07.07.2010/ Pielgrzymi


"... Podróżowaliśmy Państwa autokarem do Grecji na wyspę Thassos w 31.05.10-10.06.10. Chcieliśmy przekazać podziękowania i słowa uznania dla kierowców, a zwłaszcza dla pana Tomka za jego kompetencje i wspaniały kontakt z pasażerami. Czas podróży to też urlop. Życzyłbym każdemu takiego kierowcy autokaru w czasie wakacyjnych wojaży." /13.06.2010/ Marek Adamski


"... Byłam uczestniczką wycieczki do Grecji - Antyczna Przygoda w dniach od 5 do 17 maja 2010r. i drogą chciałam podziękować 2 panom kierowcom - Krzysztofom. To wspaniali, grzeczni, uczynni i sprawni fachowcy. Dzięki nim na tej cudownej wycieczce czułam się bezpiecznie - i nie jestem odosobnioną w tej opinii. Jeszcze raz dziękuję i gratuluję takich pracowników." /25.05.2010/ Emilia Jaworska


"... W dniach 5 - 13.03.2010 r miałam przyjemność pracować jako pilot i rezydent z Państwa kierowcami, Jackiem i Robertem podczas wyjazdu narciarskiego do Włoch ( Val di Fiemme ) Wyjazd z nimi skłonił mnie do napisania kilku ciepłych słów, a rzadko mi się zdarza taka sytuacja, należą im się bowiem ogromne podziękowania za pełny profesjonalizm w tym co robią. Są zarówno świetnymi kierowcami ale również potrafią wozić ludzi, tzn. są niezwykle uprzejmi dla naszych wspólnych Klientów, a jak wiadomo atmosfera podczas takiego 8- dniowego wyjazdu w dużej mierze zależy od obsługi autokaru. Od Jacka i Roberta nie usłyszałam podczas tego wyjazdu ani raz słowa "nie", zawsze byli przygotowani na każdą ewentualność i potrafili zyskać sympatię uczestników wycieczki. Życzę Waszej Firmie tylko takich pracowników, ponieważ gdziekolwiek znajdą się na trasie, czy to w Polsce czy za granicą, nie musicie się za nich wstydzić bo są doskonałą wizytówką "Bomaturu". Proszę o przekazanie im moich podziękowań i mam nadzieję na kolejne udane wspólne wyjazdy z państwa Firmą." /25.03.2010/
Anna Kuś-Wiktorko
Biuro Podróży POLAN


"...Pragnę serdecznie podziękować firmie "Bomatur" za profesjonalizm w swoim fachu a w szczególności kierowcom panu Darkowi i jego zmiennikowi.Uczestniczyłem w wycieczce objazdowej do Bośni i Hercegowiny oraz Chorwacji organizowanej przez Rainbow Tours pt. "Chorwacja-Barwy Adriatyku"w dniach 07.11-13.11 2009.Wycieczka bardzo udana, solidnie przygotowana pani pilot Joasia.Wyjątkowo podziwiam kunszt panów kierowców, którzy przewieźli bezpiecznie uczestników wycieczki a zwłaszcza podczas pokonywania trudnych tras górskich (serpentyny i bardzo trudny wjazd nocą do najmniejszego miasta na Świecie Hum). Autokar bardzo wygodny, czyściutki, zadbany. Kierowcy uprzejmi, życzliwi przy czym parzyli pyszną kawę ..." /15.11.2009/ Paweł Dziaduch


"...W dniach od 18-27.09 2009r. byliśmy na wycieczce objazdowej we Włoszech, chcieliśmy pogratulować Waszej firmie wspaniałych kierowców Marcina i Rafała. Byli nie tylko profesorami w swoim fachu, ale także niezwykle miłymi i wesołymi ludźmi. Przy okazji bardzo ich pozdrawiamy ..." /16.10.2009/ Renata i Darek ze Świerczyńca


"...W imieniu uczestników i opiekunów wycieczki(Kazimierz Dolny i okolice 6-8 X 2009) zorganizowanej przez biuro podróży "INDEX" z Katowic, pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla Pana kierowcy Wojciecha Pieniądz, który bezpiecznie i sprawnie woził nas po trudnych drogach Polski B i C. Codziennie rano czekał na nas we wzorowo wysprzątanym autobusie, a w czasie jazdy umilał czas dobrą muzyką i filmami ..." /13.10.2009/ Roman Sikora


"...W dniach 26.09-5.10.09 byłam z biurem podróży "Rainbow Tours" na wycieczce w Grecji. Podziękowania dla Państwa firmy oraz dla kierowców, Pana Krzysztofa i Pana Sylwka, którzy świetnie wypełniali swoje obowiązki, służyli zawsze pomocą w różnych sytuacjach i godnie reprezentowali firmę.Należą się wielkie gratulacje(proszę o przekazanie)Podróż w takim towarzystwie, to duża przyjemność i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała okazję spotkać się z Panami i korzystać z usług Państwa firmy ..." /09.10.2009/ Emilia


"...Ostatnio miałam przyjemność podróżowania z Waszymi kierowcami - panami : Bogusław i Marcin. Była to wycieczka do Francji przez Pragę i w drodze powrotnej przez Lucernę. W wycieczce uczestniczyła młodzież z AZS w Chorzowie - I LO im. J.Słowackiego. Panowie kierowcy wykazali doskonałą znajomość trasy, miasta Pragi i Lucerny. Ponadto pan Marcin świetnie radził sobie w Paryżu!!!! Jest super!!!Zna wszystkie drogi i wie jak się znaleźć w każdej sytuacji w tym mieście. Pan Bogusław jest naprawdę świetnym człowiekiem w kontaktach z młodymi ludźmi, którzy go bardzo polubili. Dziękuję bardzo w imieniu nauczycieli i uczniów, którzy brali udział w tak wspaniałej wycieczce. Są to ludzie o najwyższym stopniu kultury osobistej!! Dziękujemy, że mogliśmy ich poznać i być z nimi te kilka dni. Mamy nadzieję, że w przyszłości będą mogli nam towarzyszyć jeszcze nie raz. ..." /29.09.2009/ Lilianna Myszka


"...Własnie wróciłam z wycieczki objazdowej po Włoszech i chciałam podziękować za wspaniale zorganizowana wycieczkę, która była nią dzięki obsłudze autokaru Panom Rafałowi i Marcinowi /kierowcom/ oraz Pani pilot Teresie. Byli bardzo kulturalni, opiekuńczy, pomocni w każdej sytuacji oraz punktualni.Znali bardzo dobrze teren po którym się poruszali /Włochy/. Tworzyli wspaniale uzupełniające się bez slow trio. Życzę innym wycieczkom tak wspaniałych i kompetentnych pracownikow dzięki którym pogłębiliśmy swoja wiedzę o tym kraju ..." /28.09.2009/ Agnieszka Sobejko


"...Kierowcy Tomasz i Tadeusz z Firmy BOMATUR to są proszę państwa nie zwykli wyrobnicy. Tacy kierowcy podobni są do górnika węgla kamiennego, który wywozi do czeluści piekielnego przodka plecak wypełniony porcelaną pasażerów. Podjeżdża do miejsca załadunku pasażerów i bagaży i ładuje. Czasami dziesięciu, dwudziestu a nawet i pełen autobus. Nie zazdroszczę. Każdy kierowca wie, że zależnie od obciążenia samochodem inaczej się kieruje. Zmienia się droga hamowania, gazu więcej trzeba dodać, zakręt brać z poprawką siedzącego tyłu. Zdecydowanie nie zazdroszczę, a jeszcze każdemu pasażerowi się śpieszy.Co chwilę przychodzi jakiś pasażer "a o której będziemy w..." Przed wejściem autobusu, każdy z nich ma własny pogląd na sprawy czasu, prędkości i punktualności, ale co pasażer może o ty wiedzieć.. Kierowcy z którymi jechałam bardzo dobrze sobie radzą z prowadzeniem piętrowego autobusu z pokonywaniem bułgarskich zakrętów i jestem pełna podziwu że "młody" jak i "stary" kierowca tak świetnie się dogadują między sobą... Pan Tomasz ma bardzo specyficzne i doskonałe poczucie humoru co w znacznym stopniu umila życie pasażerom. Chcę bardzo podziękować za wspaniałą i bezpieczną podróż ..." /21.08.2009/
OLA P. Gdynia


"...Chciałam bardzo podziękować Państwa firmie a właściwie kierowcom z Państwa firmy, Panu Adamowi i Panu Dariuszowi.Uczestniczyłam w 'Dalmatyńskiej eskapadzie dla wygodnych', której organizatorem był Rainbow Tours, w dniach 20-29 czerwca br. Wycieczka bardzo udana, dobrze zorganizowana, ze świetną pilotką no i kierowcy, którzy zawsze pomocni, punktualni, uśmiechnięci, eleganccy, cierpliwi. Jeszcze raz bardzo dziękuję ..." /05.07.2009/ Katarzyna Siedlecka


"...Tydzień temu wróciłam z młodzieżą z zielonej szkoły w Riccione (14.06.09r.-25.06.09r.) i chciałam serdecznie podziękować kierowcom- Panu Waldkowi i Panu Krzysiowi za profesjonalizm, miłą atmosferę, poczucie humoru i przede wszystkim za bezpieczną podróż. Autokar czyściutki, wygodne siedzenia i wspaniali kierowcy! Podziękowania również dla pilotki Witoursu- pani Kamili- za zaangażowanie i wszechstronną pomoc. ..." /03.07.2009/ Agnieszka Franczyk


"...Chciałem bardzo serdecznie podziękować panom kierowcom, którzy prowadzili komfortowy autokar do Francji na Lazurowe Wybrzeże w dniach od 08.06 do 19.06.2009r. tj. p. Janusz i p. Krzysztof (jak się nie mylę), byli naprawdę profesjonalni w swoim zawodzie. Autokar był bardzo wygodny, jechało się jak w samolocie. Panowie kierowcy byli bardzo uprzejmi ..." /25.06.2009/ Rafał Gładych


"...W imieniu własnym oraz współtowarzyszy podróży, pragniemy podziękować firmie Bomatur za fachową obsługę transportową. W dniach 01.05 - 07.05.2009 mieliśmy przyjemność być na wycieczce w Paryżu i zamkach nad Loarą z biurem Rainbow Tours. Wycieczka ta była cudowna pod każdym względem, dlatego pragniemy przekazać szczególne podziękowania na ręce panów kierowców, pana Arka Chrapka i pana Sylwka Żądło, za wspaniałą atmosferę w autokarze, przez co podróż upłynęła równie przyjemnie, jak i sam pobyt. Nie sposób pominąć, jak godnie reprezentowali sobą firmę, zawsze eleganccy, punktualni, z wysoką kulturą osobistą, mili i uśmiechnięci. Szczególna pochwała należy im się za pyszną kawę -najlepszą w Paryżu i nie tylko..., którą panowie parzyli o każdej porze dnia i nocy. Z takimi kierowcami chętnie zjeździlibyśmy całą Europę ..." /09.05.2009/ Wanda & company


"... Serdecznie dziękuje w imieniu tourlidera Saffiego Tristmana i grupy izraelskiej za profesjonalna i bardzo miłą obsługę grupy Marszu Żywych w terminie 19-23.04.2009 przez Pana Pawła Nowaka. Szczególnie za cierpliwości i znajomość specyfiki tych grup. Atmosfera współpracy korzystnie wpłynęła na na wizerunek wysokiego standartu świadczonych przez Państwa firmę usług i wrażenia grupy będącej po raz pierwszy w Polsce ..." /24.04.2009/ Safii Tristman i grupa holendersko-izraelska oraz pilotka Renata Sadkowska


"... W imieniu WYGODA TRAVEL GROUP chciałbym podziękować Państwu za współprace w sezonie ZIMA 2009. Myślę, że będę wyrazicielem opinii całej mojej firmy gdy powiem, że biorąc pod uwagę zupełnie nie zależne od nas czynniki zewnętrze z jakimi przyszło nam się zmierzyć oraz fakt, że zakończyliśmy sezon zgodnie z planem należy go zaliczyć do udanych. Warto nadmienić, że w okresie od 05.12.2008 - 11.04.2009 wysłaliśmy 117 pojazdów bezpiecznie przewożąc na Waszych pokładach 5031 osób. Jeszcze raz składam Państwu podziękowania za współprace ..."/20.04.2009/ Andrzej Wygoda


"... Biuro Turystyczne KULIG TRAVEL dziękuje za profesjonalną i sympatyczną obsługę podczas wyjazdu narciarskiego do Włoch ..." /17.03.2009/ Janusz Kulig


"... W dniach 25-31.10.2008 uczestniczyłam w wycieczce do Włoch zorganizowanej przez biuro podróży "Rainbow Tours". Już sama podróż okazała się przyjemnością. Kierowcy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą. P. Tomek i p. Krzysztof okazali się bardzo sympatyczni, kompetentni, wyrozumiali jak i bardzo weseli;) ..." /01.11.2008/ turystka z Bydgoszczy


"...Z Waszą firmą od 14 do 19.10.08 byłem w Rzymie. Kierowcy (p.Andrzej i p.Marcin) kapitalni - pełen profesjonalizm i opanowanie na drodze (radzili sobie z największymi trudnościami), autokar codziennie wysprzątany, a i poczucie humoru mają nieziemskie... szkoda, ze tak szybko to minęło, bo z takimi ludźmi można jechać na koniec świata ;] ..." /31.10.2008/ Mateusz


"...Wraz z przyjaciółką w dniach 26.09-2.10.2008 byłam uczestnikiem wycieczki organizowanej przez biuro Rainbow Tours do Paryża. Była to moja trzecia wycieczka, podczas której transport zapewniała Państwa firma i po raz kolejny pragnę w tym miejscu przekazać moje słowa uznania. Nie tylko autokar spełniał wszelkie oczekiwania ale również Panowie kierowcy (tym razem Pan Kazimierz i Pan Marian) okazali sie profesjonalistami w swej pracy. To również dzięki nim w czasie jazdy panowała sympatyczna atmosfera, chętnie służyli pomocą i spełniali wszelkie prośby, zawsze z uśmiechem i dobrym żartem. Firmowy strój oraz dbałość o czystość i porządek w autokarze każdego dnia były dopełnieniem profesjonalizmu Państwa firmy i Państwa doskonałych pracowników. Cieszę się, że kolejny raz dzięki firmie \"Bomatur\" podróż była dla mnie przyjemnością a nie tylko koniecznością :-) ..." /23.10.2008/ Agnieszka Strózik


"...Dwukrotnie miałam okazję jechać autokarami Państwa firmy- wycieczki organizowane przez biuro podróży Rainbow Tours - jesienią ub. roku "Alpy-Lazurowe Wybrzeże", a jesienią br. "Bałkańskie Skarby". Jako osoba "doświadczona pod względem turystycznym" z przyjemnością wspominam obie eskapady. Nie tylko ze względów poznawczych, ale również obsługi. Obie ekipy tj. panowie Roman i Marcin - z ubiegłego roku i panowie Arek i Sylwek z bieżącego są profesjonalistami-zarówno jako kierowcy (co nie powinno dziwić) jak i w obsłudze nie zawsze uprzejmych turystów. Jako jedna z tych bardziej dokuczliwych osób chcę im w ten sposób jeszcze raz podziękować za cierpliwość, uprzejmość, uśmiech i... niezliczone ilości kawy przygotowywanej w każdych warunkach i o każdej porze. A Państwu za zebranie dobrej ekipy-jeśli można wnioskować na podstawie tych przypadków..." /03.10.2008/ Anka Mrawczyńska