O nas

BOMATUR to firma rodzinna, która rozpoczęła swoją… dział‚alność‡ transportową… w roku 1978 jako "Usł‚ugi Przewozowe Bogusław Matlak".

Jakość‡ wykonywanych usł‚ug i specjalistyczne pojazdy używane do transportu otworzyły firmie drogę™ do stał‚ej współpracy z artystami polskiej estrady.

Zdobyte doświadczenia w transporcie specjalistycznym zwią…zanym z przewozem osób i sprzę™tu na terenie kraju i za granicą… są… silnym fundamentem dzisiejszej działalności. Dzięki wysokiej jakości oferownych usług firma BOMATUR stała się bardziej konkurencyjna na rynku.

grafika Podnosząc komfort i bezpieczeństwo podróżowania do międzynarodowych standardów firma stała się renomowanym przewoźnikiem w krajach UE i poza jej obszarem. Ciągła modernizacja taboru, dobór odpowiednich pracowników i ogromne doświadczenie zawodowe daje pewność zleceniodawcy, że usługa wykonana będzie na najwyższym poziomie.

Aktualnie firmę BOMATUR właściciel prowadzi wraz z synami. Dzięki temu kontynuowane są rodzinne tradycje w obsłudze ruchu turystycznego, połączone z zamiłowaniem do podróży, a ich praca za kierownicą autokarów pozwala na obiektywną ocenę umiejętności zatrudnianych kierowców.

Inwestycje są starannie przemyślane i prawidłowo skalkulowane, co daje gwarancję płynności finansowej.

Dla bardziej wymagających klientów utworzono klasę VIP, gdzie autokary wyposażone są w luksusowe urządzenia poprawiające komfort podróżowania, a odległości między fotelami są większe od standardowych.

grafika Tankowanie kartami BP, urządzenia Telepass i system nawigacji satelitarnej to gwarancje szybkiego dotarcia do celu.

Ze względu na wieloletnią współpracę z przewoźnikami w kraju i za granicą istnieje możliwość zorganizowania transportu nawet tysiąca osób jednorazowo. Tak szeroka współpraca pozwala także na szybkie rozwiązywanie problemów w sytuacjach awaryjnych.

Siedziba firmy znajduje się przy drodze szybkiego ruchu na trasie Katowice - Bielsko-Biała 40km od granicy w Cieszynie. W jednym miejscu znajduje się serwis autokarów, biura firmy oraz zaplecze dla kierowców z pokojami do wypoczynku. W sąsiedztwie znajduje się stacja Lukoil, KFC, Autogrill, plac zabaw dla dzieci. Firma dysponuje dużym placem parkingowym, gdzie autokary moga się zatrzymywać w celu organizowania przesiadek dla pasażerów.